Pojišťovací specialista/-tka - Praha

Chcete mít stabilitu, jistotu v práci a vysoké bonusy? Chceme, abyste v práci opět zažíval/a nadšení a smysluplnost. Proto jsme pro Vás v oblasti práce specialisty na pojištění připravili malé radosti, které Vám zpříjemní pracovní den. Čtěte dále.

Pojišťovací poradce jako specialista

Zapomeňte u nás na představu klasického „pojišťováka“. V ČSOB pojišťovacím týmu jsou kolegové, kteří fungují hlavně jako specialisté a našim klientům skutečně pomáhají. Hlavně s volbou pojišťovacích produktů, které klientům dávají smysl. Navíc v bance máte možnost poznat i ostatní finanční produkty a tím si rozšíříte povědomí o bankovním a finančním trhu.

Prodej ano, ale...

Nebudeme Vám tvrdit, že pozice není o prodeji. Je to obchodní pozice a k tomu patří to, že si budete muset umět získat klienty na svou stranu. Ale máme pro Vás dvě dobré zprávy – budete pracovat hlavně na pobočce (a ne v terénu) a fungujeme na základě bonusového systému (takže provize nebudete muset vracet). Navíc ze zkušenosti našich kolegů víme, že pojištění pod záštitou důvěryhodné banky jako je ČSOB se Vám bude prodávat úplně jinak a jednodušeji než jiná pojištění na trhu.

Benefity a zázemí banky jako příjemný bonus

Připravte se na to, že banka se o Vás královsky postará. Můžete se těšit na:
- fixní příjem ve formě základní mzdy a měsíční bonusový systému doplněný o kvartální bonus (a ty jsou u nás hodně ale hodně příjemné)
- pracovní smlouvu (a s ní spojenou jistotu)
- nadstandardní zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi, cafeterii nastavenou přímo pro Vás, 3 dny zdravotního volna, výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby, flexibilní přístup k práci odkudkoliv (podle toho co Vám práce umožní)
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- společenské a sportovní akce.

Podpoříme Vás

Od začátku máte naši oporu. První týdny se Vám bude věnovat tým školitelů a budete se hodně učit. Dostanete podporu jak v produktové oblasti (životní i neživotní pojištění), tak v oblasti obchodních a jiných potřebných dovednostech. Seznámíme Vás s kolegy, firemní kulturou a chodem pobočky.

Osobnost se silnými stránkami

Vzdělání a jiné detaily pro nás nejsou důležité. Bez čeho se ale u nás neobejdete, jsou tyto silné stránky: chuť, motivace, samostatnost, iniciativa a aktivní přístup. Dále požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní a insolvenční rejstřík. Pokud jste si odpověděli „ano, to mne přesně popisuje“, tak si moc rádi přečteme Váš životopis a potkáme se.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Kontakt

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.
Šimon Miháľ