Specialista/ka aplikační podpory- pobočkové aplikace a ČP

Specialista aplikační podpory je především IT Administrátor komplexních aplikací. Jeho činností je příprava administrátorské dokumentace, spolupráce s architekty a IT Analytiky v přípravných studiích projektů. IT Administrátor aplikuje nové poznatky, metody a technologie. Spolupracuje s interními týmy a externími dodavateli. Provádí diagnostiku, analýzu a řešení incidentů a problémů

Náplň práce:

  • Účast na implementaci projektů od počáteční fáze až po nasazení do produkčního prostředí:
  • připomínkování a návrh technického designu
  • instalace softwaru a databází do různých prostředí
  • akvizice dodávky do provozu
  • Řešení vzniklých incidentů na aplikační úrovni:
  • analýza a odstraňování příčin nefunkčnosti aplikace
  • komunikace s vývojáři a dodavateli
  • Provoz a profylaxe:
  • implementace auditních opatření
  • optimalizace výkonu
  • plánování hardwarových kapacit

Požadujeme:

  • Znalost relačních databázových systémů, Oracle, MS SQL
  • Znalost prostředí WIN Servers
  • Základní znalost WAS nebo jiných aplikačních serverů
  • Znalost vývojového prostředí PowerBuilder, ABSuite, .NET výhodou
  • Administrace webových serverů - IBM WAS, JBoss, Apache Tomcat
  • Přehled v technologiích: LAN, WAN, VPN, firewally, Load Ballancing, HTTP/HTTPS, SOAP, SSL/Certifikáty
  • Znalosti IBM QM, IBM UrbanCode ,SQL
  • Znalost linuxového/unixového prostředí
  • Znalosti IBM AIX výhodou
  • Ochota a schopnost se učit nové věci, schopnost komunikace, analytické schopnosti, flexibilní přístup – pracovní pohotovost
  • Znalost anglického jazyka písemně i ústně
  • Analytické myšlení a zkušenost s Root Cause Analysis i na základě velmi omezených vstupních informací
  • Odpovědnost, přesnost, spolehlivost, otevřená komunikace
  • Schopnost týmové spolupráce

Proč pracovat právě u nás?

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
  • Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:

◦ cafeterii nastavenou na míru
◦ 3 dny zdravotního volna
◦ mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
◦ flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Andrea Očenášová Wojnárová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika