Specialista/-ka pro bezpečnost IT - Senior

Specialista pro bezpečnost IT aplikací

Chcete hackovat legálně?

Hledáme parťáka/parťačku do týmu aplikační bezpečnosti. Budete se účastnit penetračních testů, poskytovat konzultace v oblasti bezpečnosti a definovat bezpečnostní požadavky na nové projekty.

• Práce v týmu specialistů v oblasti bezpečnosti IT
• Poskytování služeb v oblasti bezpečnost IT, zejména:
• Zajištění bezpečnosti při vývoji a provozu aplikací
• Definování bezpečnostních požadavků pro bezpečný vývoj aplikací
• Posouzení shody s definovanými bezpečnostními požadavky
• Posouzení bezpečnosti provozovaných aplikací
• Provádění nebo koordinování penetračních testů aplikací
• Konzultace bezpečnosti IT pro interní zákazníky a projekty
• Spolupráce při analýzách bezpečnostních událostí a bezpečnostních incidentů
• Reporting za oblast odpovědnosti

Požadujeme:

• Prokazatelná znalost v oblasti bezpečnosti IT
• Prokazatelná praxe v oblasti IT, minimálně 5 let
• Dobrá týmová spolupráce
• Komunikační dovednosti – schopnost najít shodu a obhájit klíčové body
• Spolehlivost v dodávání, orientace na dodávku
• Aktivní znalost AJ (slovem i písmem)

Nabízíme:

• pozici s vysokou mírou samostatnosti a zodpovědnosti
• rozmanitou pracovní náplň
• perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
• přátelský kolektiv
• příležitosti k odbornému růstu
• najdete u nás obvyklé benefity jako 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi, navíc poskytujeme:
• cafeterii nastavenou na míru
• 3 dny zdravotního volna
• mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
• flexibilní přístup k práci odkudkoli - na této pozici po zaučení možnost využít 2x týdně Homeoffice

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 714/113a, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika