Pracovník/ce páteřního obchodního místa - Havl.Brod

Pro pobočku v Havlíčkově Brodě hledáme kolegu/yni na pozici "PRACOVNÍK/CE PÁTEŘNÍHO OBCHODNÍHO MÍSTA" - pozice na přepážce/pobočce.

Do osobní správy je k předání připraven kmen pojistných smluv.

Co Vám nabízíme?

  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop)
  • Budete si vytvářet pasívní příjem pro klidnější budoucnost
  • Pracovní čas si rozvrhujete sami

Co budete dělat?

Je to otázka důvěry, vztah klienta a jeho "poradce" je dlouhodobý.
Klientovy potřeby se mění a je na Vás bude, aby jste zajistil, že klient bude vždy ochráněn právě tak, jak potřebuje – ne méně, ale také ne více.

Jinými slovy:

  • vedení jednání s klienty na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby
  • péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU - práce s přiděleným stávajícím kmenem, následné provize
  • dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty)
  • rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
  • běžná administrativa spojená s péčí o klientské portfolio
  • profesionální finanční poradenství
  • pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti

Pracoviště:

  • pobočka K Aleji 3528, Havlíčkův Brod

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení
  • Umíte upoutat pozornost a získat důvěru lidí
  • Máte min. SŠ vzdělání
  • Upřednostníte vytvoření a rozvoj vlastní firmy před zaměstnaneckým úvazkem a máte na to připravenou energii, vůli a dostatek zodpovědnosti

Co dalšího Vám nabízíme?

Víte, jak to chodí – bez práce nejsou koláče nikdy.

Ale my zase dobře víme, jak je jistota v životě důležitá. Jsme proto připraveni vám do začátku pomoci.

Dostanete od nás:

  • fixní měsíční příspěvek
  • potřebné technické vybavení
  • řadu produktových a prodejních školení
  • stejně jako se snažíme pečovat o naše klienty, chceme pečovat i o vás - do začátku od nás dostanete finanční podporu 130 000 Kč
  • dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • propracovaný systém odborného vzdělávání
  • zázemí největší finanční skupiny v ČR

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.
Vaše nabídky včetně strukturovaného životopisu očekáváme po celou dobu zveřejnění inzerátu.

Pouze vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K Aleji 3528, 580 01  Havlíčkův Brod-Havlíčkův Brod, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou