IT Aplikační inženýr/-ka

Popis pozice:

Aplikační inženýr je vlastníkem aplikace na IT straně.

  • Má komplexní znalost aplikace, ví, k čemu slouží, zná zákazníky, ví, kdo zadává změny. Dohlíží nad stabilitou a kontinuitou aplikace.
  • Řídí životní cyklus dodávek. Řeší incidenty a problémy. Má přehled o změnách nad aplikací. Provádí akvizici nových aplikací i změn u těch stávajících. Spravuje dokumentaci.
  • Je zodpovědný za udržování vztahů s externími dodavateli na servisní úrovni

Náplň práce:

  • Řízení životního cyklu dodávek
  • Incident management – dohledávání chování aplikace v kódu, v logu a v analytických dokumentech
  • Problem management – až k návrhu řešení
  • Podpora prostředí při releasech
  • Akvizice a údržba aplikací – code review, UML review, architecture review
  • Komunikace mezi týmy

Požadujeme:

  • Java SE/EE
  • JAX-WS (webServices)
  • Linux/AIX
  • ORACLE SQL syntax
  • Java aplikační servery (IBM webSphere, jBoss)
  • Znalosti UML, nástrojů Atlassian (Jira, Confluence, BitBucket, ….) výhodou
  • Proaktivitu, dobrou komunikaci, spolehlivost, pečlivost, orientaci na dodávku a týmový přístup

Proč pracovat právě u nás?

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • Naplno využijeme vašeho potenciálu. Spolupracovat budete odborníky. Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Zakládáme si na vzájemné důvěře, vstřícnosti
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry)
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  • cafeterii nastavenou na míru
  • 3 dny zdravotního volna
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  • flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 714/113a, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Andrea Očenášová Wojnárová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika