Seniorní konzultant/-ka - region Praha - poloviční úvazek

Náplň práce:

  • podpora regionálního ředitele při tvorbě a realizaci strategie, definování a naplňování obchodních priorit a zvyšování výkonnosti i kvality služeb
  • podpora manažerů v oblasti řízení obchodních aktivit a řízení výkonu
  • týmové koučování, individuální koučink manažerů, mentoring

Požadavky:

  • 5 let manažerské, nebo trenérské praxe a prokazatelné výsledky z těchto působení
  • znalosti a dovednosti v oblasti výkonového a obchodního vzdělávání lidí
  • znalost koučovacích a lektorských technik a schopnost je efektivně využít v praxi
  • nadhled, schopnost inspirovat a být partnerem pro vyšší management
  • orientace na klienta a na obchodní výsledky
  • týmovost, schopnost učit se od kolegů i sdílet nejlepší praxi

Nabízíme:

  • příležitost k profesnímu a osobnímu růstu
  • přátelské klima a podnětnou spolupráci v týmu zkušených konzultantů
  • prestižní roli partnera pro regionálního ředitele a management pobočkové sítě
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • Cafeteria systém
  • 3 dny zdravotního volna

Jedná se o práci na poloviční úvazek

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Jan Bažant
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika