Business analytik / Procesní manažer - finanční trhy (FT)

Business analytik / Procesní manažer - finanční trhy (FT) Praha

Do ústředí Řízení produktů a procesů finančních trhů hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici, kde se rozhodně nebudete nudit.
Budete dohlížet na změny procesů či produktů a navrhovat různá řešení pro jejich hladkou implementaci. Jelikož budete komunikovat napříč skupinou KBC, která je mezinárodní je anglický jazyk nutností. Kvůli procesním změnám je důležité analytické myšlení a výborná znalost Excelu.

Stěžejní náplň činnosti:

  • zastřešení dopadů změn do procesů a produktů FT a Operations FT
  • navrhování možného řešení (včetně vypracování detailních zadání) pro systémy FT a posouzení dopadů navrhovaných změn do procesů banky
  • spolupráce s ostatními produktovými továrnami a distribučními kanály napříč KBC skupinou
  • vedení změn v oblasti finančních a kapitálových trhů

 Požadované schopnosti:

  • vysokoškolské vzdělání
  • praxe v oblasti finančních trhů výhodou (znalost procesů finančních kapitálových trhů a jejich provázanost v rámci celé banky)
  • výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • orientace v oblasti bankovních systémů nebo systémů FT
  • výborná analytická činnost (tvorba zadání), schopnost řízení změn v organizaci
  • výborná znalost MS Office (například všechny dostupné funkce MS Excel, kontingenční tabulky)

Zkušenosti:

  • s řízením změn a jejich implementací
  • s projektovým řízením, přístupy k řízení projektů
  • s účastí na projektech v oblasti bankovnictví

 Specifické požadavky:

  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení
  • schopnost práce v týmu
  • schopnost navrhovat řešení, kreativita

Nabízíme:

  • kreativní a odpovědnou práci
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • perspektivu osobního a profesního růstu
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod

Předpokládaný nástup:

  • možné ihned

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika