BI Specialista/-tka - CDS Distribuce

Stěžejní náplň činností:

  • vytváření pravidelných reportů i ad-hoc analýz v rámci skupiny ČSOB
  • návrh a správa transformací dat ze zdrojových systémů do centrálního datového skladu (CDS)
  • tvorba a rozvoj datamartů
  • komunikace s odběrateli dat při specifikaci a řešení jejich požadavků
  • podílení se na projektech v rámci skupiny ČSOB

Jaký profesní profil požadujeme:

  • analytický přístup
  • základní znalost SQL
  • zkušenosti s prací v prostředí relačních databází – výhodou
  • samostatnost a ochota učit se novým věcem
  • znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace)k řešení problémů
  • VŠ vzdělání
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost týmové práce

Co nabízíme:

  • rozmanitou pracovní náplň
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště – Praha
  • 3 dny zdravotního volna

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika