Projektový manažer

Projektový manažer - úvěry

Svět se mění pod taktovkou digitalizace a my nechceme zůstat pozadu. Do týmu projektových manažerů hledáme kolegu, který by nám pomohl s realizací plánovaných změn.

Náplň práce:

  • Řízení svěřených projektů v souladu s interní metodikou.
  • Příprava projektových plánů.
  • Koordinace realizačního týmu na straně IT i businessu během přípravné i realizační fáze.
  • Monitoring průběhu projektu a předkládání návrhů na případné úpravy plánu.
  • Vedení projektové dokumentace a pravidelný reporting.
  • Prezentace výsledků.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání.
  • Prokazatelná zkušenost s vedením projektů.
  • Znalost metodiky PRINCE2 (certifikace výhodou).
  • Samostatnost při řešení komplexních úloh.
  • Profesionální komunikace a vystupování.
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni slovem i písmem.
  • Obecný přehled o bankovních produktech a procesech výhodou, ale ne podmínkou.

Nabízíme:

  • rozmanitou pracovní náplň
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod◦příspěvek na penzijní a životní pojištění

◦týden dovolené navíc
◦příspěvek na stravování
◦3 dny zdravotního volna

  • místo pracoviště – Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, zdravotní volno/sickday, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

David Kapin
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika