Teamleader/-ka - Ústí nad Labem - Masarykova

Hledáme zralou osobnost schopnou vést tým zaměstnanců na pobočce v Ústí na Labem - Masarykova.

Jste komunikativní, baví Vás obchod a kontakt s klienty? Láká Vás řízení týmu? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!

Pracovní náplň:

  • řízení týmu pracovníků obsluhujících klienty segmentu retailové klientely
  • zajišťování obchodního styku s klienty banky
  • organizace a prodej produktů a služeb poskytovaných bankou a finanční skupinou ČSOB
  • řízení a plánování akviziční činnosti s cílem získání nových klientů
  • plnění úkolů v rámci obchodního plánu pobočky v oblasti retailové klientely
  • koordinace spolupráce s věcně příslušnými útvary banky a ostatními segmenty v regionu
  • řízení operačních rizik souvisejících s výkonem činnosti pracovníků týmu

Hledáme zralou osobnost, která půjde ostatním příkladem, dokáže inspirovat a motivovat k výkonu

Požadavky:

  • VŠ, případně SŠ vzdělání s maturitou
  • čistý trestní a insolvenční rejstřík
  • zkušenost s vedením týmu
  • velmi dobré komunikativní schopnosti
  • znalost problematiky úvěrového procesu a investic
  • prodejní dovednosti
  • orientace na výsledky
  • organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • možnost budovat kariéru, získávat zkušenosti a rozvíjet se
  • perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti
  • stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod v rámci celé finanční skupiny ČSOB

Informace o pozici

Místo pracoviště

Masarykova 706/55, 400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Radlická 333/150
150 57  Praha-Radlice
Česká republika