Vedoucí týmu vývoje pobočkových aplikací

Na pozici vedoucího vývojového týmu pobočkových aplikací budete řídit interní i externí tým programátorů a technických designerů zabývající se na vývojem front end aplikace/í pro pobočky.

Budete se aktivně účastnit projektů plánovaného redesingu front endu z platformy EOS do nové platformy.

Náplň práce:

Vedoucí pracovník týmu:
Zajištuje řízení lidí a řízení kapacit týmu:
◦ Motivaci lidí, pravidelné předávání informací k členům týmu (F2F + týmové schůzky).
◦ Sběr a předání zpětné vazby.
◦ Rozvoj lidí (plán školení, plnění a dodržování svěřeného rozpočtu)
◦ Řídí kapacity v týmu (alokace do projektů, aktivně komunikuje s projektovými manažery a hledá řešení v případě kolizí).
◦ Metodické řízení lidí v týmu a zajišťuje sdílení znalostí
◦ Zodpovědnost za nábor, složení a sizing týmu
◦ Nastavení a vyhodnocování cílů
◦ PR týmu

Zodpovědnost za kvalitu dodávky
◦ Dodržování procesu release managementu
◦ Spoluzodpovědnost za produkční stabilitu (incident management + problem management)

Spolupracuje na taktických a strategických aktivitách útvaru.
◦ Podílí se na koncepčních změnách a zlepšeních
◦ Spolupracuje s ostatními vedoucími a manažery v útvaru a ke spolupráci mimo tým vede i své svěřené lidi
◦ Podílí se na finančních úsporách ve své či svěřené sféře
◦ Zkrácení T2M dodávek

Je nominován do role Delivery manažera za svěřené projekty IT/BUS
◦ Úzká spolupráce s PM
◦ Příprava podkladu za IT na steering committee
◦ Dodržování architektonických principů společnosti

Stakeholder management
◦ Úzká spolupráce s týmem analýz, správa a údržba produkce a testing
◦ Úzká spolupráce s aplikační architekturou, business zadavatelem, projektovými vedoucími atd.
◦ Zajišťuje prezentace pro business a IT
◦ Nastavuje a udržuje vztahy mezi Businessem a IT

Zajišťuje reporting
◦ Alokací, čerpání svěřeného rozpočtu, čerpání overheadu

Řízení dodavatelů / externích zdrojů

Požadujeme:

• zkušenosti s řízením lidí, plánování zdrojů (finančních i lidských)
• zkušenosti s řízením externistů
• zkušenosti s řízením různých rolí v týmu
• zkušenosti s rozvojem lidí, motivací
• zkušenosti ze SW vývojem E2E včetně nástrojové podpory
• zkušenosti s DevOps a agilním vývojem velkou výhodou
• znalost projektové metodiky
• přehled o Enterprise IT architektuře
• znalosti a zkušenosti s technologiemi používanými v ČSOB: JAVA, ORACLE
• znalost nástrojů: Urban Code, Bamboo, Bitbucket, FishEye, Crucible, Graylog, Git, Eclipse, KanoahTest, Confluence, Jira
• obecná znalost produktů a služeb poskytovaných bankou a finanční skupinou ČSOB
• znalost anglického jazyka: aktivní

Proč pracovat právě u nás?

• Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
• Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
• Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
• Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
• Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
• Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
• Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
• Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
◦ cafeterii nastavenou na míru
◦ 3 dny zdravotního volna
◦ mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
◦ flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 714/113a, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Andrea Očenášová Wojnárová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika