Pojišťovací specialista /-ka, Znojmo

Zajímáte se o oblast pojištění a chcete pro klienta zabezpečení po celý život pod záštitou důvěryhodné instituce? Hledáte jistotu mzdy a stálého pracovního poměru? Pak se přidejte k týmu obchodníků, kteří se v rámci ČSOB specializují na prodej POJIŠTĚNÍ.

Co Vás čeká na začátku?

  • Prvních pár týdnů se Vám bude věnovat tým školitelů a i Vy sami se budete hodně učit. Dostanete podporu jak v produktové oblasti (životní i neživotní pojištění), tak obchodních a jiných dovednostech.
  • Seznámíte se s kolegy a chodem poboček v příslušném regionu.
  • Po zkušební době už od Vás očekáváme samostatnost a obchodní přínos.

Co bude Vaším úkolem po zkušební době?

  • Ve spolupráci s kolegy na přepážkách budete zvát klienty ČSOB na obchodní schůzky pro oblast pojištění.
  • Z portfolia klientů si sami pozvete další zákazníky na schůzky a budete si budovat vlastní portfolio klientů.
  • Pomůžete kolegům na pobočkách se složitějšími obchodními případy a prodejem jednodušších pojišťovacích produktů.
  • Do roka budete specialistou a zkušeným obchodníkem v oblasti pojištění.

Jakou potřebujete kvalifikaci?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Obchodní zkušenost ideálně v oblasti pojištění
  • Ostatní Vás naučíme, důležitá je pro nás Vaše chuť a motivace!

Co Vám nabídneme my?

  • Nabízíme Vám jistotu pravidelného příjmu ve formě základní mzdy a měsíčního bonusového systému
  • Pracovní smlouvu
  • Budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry)
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5-ti týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  •    cafeterii nastavenou na míru
  •    3 dny zdravotního volna
  •    mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  •    flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Znojmo

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Michaela Pistulková Králová