Senior konzultant SAP MM / SRM

Vhodný profil kandidáta:

  • Min. 5 let jako konzultant SAP se zkušenosti s definicí, nastavením a podporou nákupních procesů
  • Velmi dobrá znalost SAP MM nákupního modulu
  • Zkušenost se SAP SRM výhodou
  • Silné analytické schopnosti
  • Zákaznický přístup, týmová spolupráce

Náplň práce:

  • Spolupráce s klíčovými uživateli při specifikaci nových funkčních požadavků
  • Návrh variant řešení vč. odhadů pracnosti
  • Vytváření zadání a technických specifikací pro programátora
  • Koordinace při realizaci komplexnějších požadavků
  • Tvorba testovacích scénářů a testování
  • Aktualizace uživatelské dokumentace a školení klíčových uživatelů
  • Údržba nastavení a parametrizace systému
  • Řešení incidentů

Požadavky na vzdělání:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Angličtina výhodou, není však podmínkou

Nabízíme Vám:

  • Pestrou a zajímavou práci a možnost dalšího profesního růstu v týmu zkušených konzultantů SAP kompetenčního centra ČSOB.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity a programy.
  • Stabilitu úspěšné mezinárodní společnosti s vysokým růstovým potenciálem.
  • Kultivované pracovní prostředí (pošta, lékař a další služby přímo v místě pracoviště).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

David Kapin
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika