Recruiter/-ka, Praha

Hledáme nového kolegu na klíčovou pozici do náboru a hlavně do našeho týmu.

Pozice to není jednoduchá, je pro ní třeba mít vysokou míru samostatnosti, zodpovědnosti, výborný time-management a schopnost prioritizovat. A to ještě není vše.

 

 

 

Co hledáme víc?

Energii. Nové nápady. Chuť měnit zaběhlé procesy ke spokojenosti našich kandidátů, klientů a nás samotných. A nesmí chybět vztah k administrativě, které se nevyhneme.
Protože jde o klíčovou roli, jsou na ní třeba i předchozí zkušenosti s procesem náboru nebo nějakou z jeho fází (sourcing, HR branding, výběrová řízení). 

Co najdete Vy u nás?

Pro Vás máme pak nachystaný skvělý tým, který se na Vás těší, pravidelné vzdělávání a rozvoj, stejně tak jako kreativní schůzky a workshopy, díky kterým měníme možná malý ale náš náborářský svět. A taky plat a spoustu dalších benefitů.

Zajímá Vás víc? Přihlaste se nebo mi napište email na mpistulkova@csob.cz

Zaujala Vás tato pozice a chcete být součástí našeho týmu? Tak se nebojte zaslat životopis. Těšíme se na všechny zaslané životopisy.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

 

Kontakt

Československá obchodní banka, a. s.
Michaela Pistulková Králová