Pracovník finančního výkaznictví/Ext. výkaznictví (Finance)

Popis pracovního místa (včetně náplně činnosti):

  • příprava dat pro finanční a dohledový reporting do ČNB (FINREP)
  • zpracování dat a generování reportů
  • příprava a zpracování dat pro reporting do Českého statistického úřadu
  • provádění kontrol, rekonciliací, analýz
  • správa číselníků
  • zapojení do projektů napříč bankou
  • spolupráce s kolegy uvnitř týmu

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

  • VŠ vzdělání, příp. SŠ vzdělání s odpovídající praxí
  • praxe v bankovnictví nejlépe v oblasti reportingu výhodou
  • analytické myšlení, dobrá schopnost orientace v datech a procesech
  • smysl pro detail a schopnost nadhledu
  • uživatelská znalost MS Office, zejména Excel
  • znalost reportovacího nástroje Report Generator výhodou
  • znalost metodiky finančního, regulatorního reportingu a účetnictví výhodou
  • dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme:

  • rozmanitou pracovní náplň
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • 3 dny zdravotního volna
  • místo pracoviště – Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

David Kapin
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika