Analytik vztahů k investorům - junior

Popis práce:

  • Koordinace, kompilace a příprava vstupů pro výroční/pololetní zprávu
  • Příprava a kompilace dokumentů/podkladů za účelem plnění informační povinnosti banky a potenciálně regulatorních oznámení
  • Příprava prezentace k čtvrtletním finančním a obchodním výsledkům a s tím souvisejícími dokumenty/komunikace (externí/interní)
  • Příprava přihlášek pro různé bankovní ocenění (The Banker, Euromoney, Global Finance a pod.)
  • Kooperace s týmem Vztahů k investorům mateřské KBC na úkolech v souvislosti s divizi Česká republika/český bankovní trh
  • Kooperace s kolegy z útvaru Finance na pravidelných i ad-hoc tématech
  • Kooperace s útvarem Externí komunikace ohledně dotazů novinářů k finančním tématům
  • Aktivní participace na prezentacích výsledků pro zaměstnance
  • Odpovědnost a aktualizace svěřených oblasti veřejného webu
  • Aktualizace směrnice k oblasti vztahů k investorům
  • Podpora pro ad-hoc dotazy představenstva (analýza, srovnání s konkurencí, přehled analytických reportů na KBC/banky střední a východní Evropy)
  • Podpora pro dotazy ratingových agentur a pravidelné roční revize
  • Ad-hoc úkoly

Požadavky/Profil:

  • Velice dobré jak analytické tak komunikační schopnosti
  • Všeobecná znalost terminologie v bankovním sektoru a financích
  • Plynulá znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem
  • Zkušenosti z oblasti financí a finanční komunikace nejsou nutné
  • Dobré mezilidské a společenské schopnosti, klientská orientace
  • Flexibilita a plnění úkolu v přesně stanovených termínech s velkým důrazem na detail
  • Velice dobrá znalost MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • Vysokoškolské vzdělání a ochota/schopnost rychle se učit

Co nabízíme:

  • rozmanitou pracovní náplň
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod •příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • 3 dny zdravotního volna
  • místo pracoviště – Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

David Kapin
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika