Správce aplikace CAPITOL : Operations Finanční Trhy – Praha

Stěžejní náplň činnosti:

  • Provozní podpora aplikace na kapitálových trzích
  • Konfigurace podle potřeb vnitřního zákazníka
  • Odpovědnost za technické zázemí aplikace
  • Spolupráce na projektech
  • Komunikace s ICT

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

  • Analytické myšlení
  • Znalost MS SQL
  • Schopnost samostatné práce na svěřených úkolech
  • Znalost kapitálových trhů výhodou
  • Organizační schopnosti výhodou

Další informace:

  • Hledáme nového kolegu do teamu, který by hlavně svými technickými znalostmi doplnil team. Hlavní důraz by byl kladen na znalost SQL a postupem času by se přidala znalost businessu, která je podporovaná jednak školeními, ale hlavně spoluprací s odborníky v dané oblasti.

Nabízíme:

  • perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti
  • možnost odborného a karierního růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody v rámci celé finanční skupiny ČSOB

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika