Datový inženýr /analytik junior - Absolvent

Pokročilá datová analytika (Machine learnig, Big data , přesah do AI.. ) je pro budoucí business klíčová. ČSOB si je tohoto faktu vědoma a chce v této oblasti vynikat.

Připojíte se k mladému, dynamickému data science týmu s velkým množstvím zkušeností a neformální atmosférou. Setkáte se s velkým množstvím odborných i obsahových příležitostí (bankovnictví, pojištění, investice, praní špinavých peněz, detekce podvodů atd.), které jsou špičkou v oboru.

Požadovaná kvalifikace:

  • Absolvent informatického (bakalářského/magisterského) oboru
  • Znalost Python 3 (odkaz na vlastní zdrojový kód, semestrální práce, sada zpracovaných úkolů)
  • Znalost SQL
  • Uživatelská znalost Linuxu

Výhodou:

  • Výhodou základní znalost strojového učení (statistické metody, NN)
  • Výhodou zkušenosti se správou jakékoli SQL databáze
  • Výhodou povědomí o Hadoop

Předchozí praxe není vyžadována

Stěžejní náplň činnosti:

  • Implementace datových modelů podle specifikace
  • Vývoj prototypů
  • Převod prototypů do produkčních řešení
  • Rozvoj datového prostředí pro tým

Co nabízíme:

  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • 3 dny zdravotního volna
  • Místo pracoviště – Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Silná
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika