Procesní manažer senior - Facilities management (majetek)

Staňte se členem našeho různorodého týmu. Budete spravovat majetek za miliardy, nicméně Vám nesmí uniknout ani kačka.

Popis pozice:

  • Plánování a kontrola nákladů na budovy
  • Kontrola aktivace, odepisování a vyřazení majetku
  • Řízení alokačního procesu nákladů na budovy
  • Kontrola a account management svěřených účtů
  • Reporting pro účely výkaznictví, auditu a daní
  • Ad hoc analýzy pro management
  • Procesní řízení aktivit v SAP – majetek a správa smluv (end-to-end proces)
  • Monitoring a eliminace neefektivností a návrhy zlepšení
  • Účast na projektech Facilities managementu

Úspěšný kandidát má:

  • Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Komunikativní znalost AJ – komunikace a prezentace v AJ
  • Výborná znalost MS Excel, SAP výhodou
  • Pečlivost a analytické myšlení
  • Je inovativní a iniciativní – přichází s novými nápady, jak vylepšit fungování útvaru, podílí se na strategii a stanovení cílů

Nabízíme:

  • Zajímavou a komplexní práci v bankovním prostředí
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  • 3 dny zdravotního volna
  • cafeterii nastavenou na míru
  • Flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám Vaše práce umožní)
  • Místo pracoviště – Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Johana Mašková
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika