Analytik/-čka dat - Junior

Popis pracovní pozice

Pro oblast Skupinového rizika, především spojeného s reportingem a kontrolou úvěrování, hledáme analytika řízení dat - juniora, který bude podporovat provoz a také projekty našeho reportingového řešení. Naše projekty pokrývající ČSOB banku, případně také dceřiné společnosti a také dodávky pro KBC, ČNB a Evropskou Centrální Banku. Projekty obyčejně mají velmi vysokou prioritu a jsou v blízkém kontaktu s CRO (členem představenstva).

Co Vás čeká prvních pár měsíců

• Podpora týmu v rámci operativy
• Spolupráce s ostatními členy týmu, kteří Vás naučí vše, co bude potřeba k tomu, abyste po čase mohl/a přebírat vlastní projekty
• Budete se učit skripty, kódovat a pracovat s programovacími jazyky
• Zjistíte, jak funguje ČSOB

Až se zaučíte Vaší pracovní náplní bude

• Analýza business požadavků
• Tvorba zadání pro vývojáře na straně warehouse (návrh datových struktur, transformací, definice reportovaného portfolia…)
• Testování kvality vývojářských dodávek
• Implementace skriptů pro tvorbu reportů, podkladových dat či rekonciliací (SAS, SQL)
• Ad hoc analýzy
• Aktualizace zaběhnutých skriptů
• Komunikace napříč bankou
• Práce na samostatných projektech

Osobnostní profil a zkušenosti

• Chuť učit se nové věci
• VŠ vzdělání, případně středoškolské vzdělání a alespoň 3 roky praxe
• Proklientský a aktivní přístup
• Analytické a systematické myšlení
• znalost SQL a SAS výhodou – rádi Vás to ale naučíme
• Zaměřenost na dosahování cílů
• Povědomí o fungování banky
• Vhodné pro čerstvé absolventy
• Možné i na částečný úvazek – alespoň 3 dny v týdnu s výhledem přechodu na plný úvazek

A co nabízíme?

• výjimečnou příležitost získat zkušenosti v bankovní oblasti
• perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
• příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
• po zaškolení možnost využívat home-office
• možnost odborného a kariérního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
• příspěvek na penzijní a životní pojištění
• týden dovolené navíc
• příspěvek na stravování
• Cafeteria systém
• 3 dny zdravotního volna

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Silná
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika