Specialista akceptace platebních karet- senior -Praha

pro útvar Obchodní a metodická podpora akceptace, pracoviště Praha

Stěžejní náplň činnosti a odpovědnosti:

Provozní oblast (back-office):

  • zpracování škodních údálostí v bankovním systému LORD
  • kontrola správnosti smluvní dokumentace
  • spolupráci s interními a externími klienty
  • udržování aktuální procesní a provozní dokumentace, manuálů, příruček ke svěřené agendě včetně pracovních postupů, zajištění vzájemné zastupitelnosti
  • e-mailová a telefonická komunikace s klienty, dohledávání a nastavování parametrů v odpovídajících systémech, evidence

Rozvojová oblast (change management):

  • vyhodnocení a návrh a realizace změn, vylepšení a optimalizace jednotlivých úkonů i celého procesu

Požadovaná kvalifikace:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • orientace v platebních kartách výhodou
  • samostatnost
  • znalost anglického jazyka písmem výhodou

Specifické požadavky:

  • pečlivost, spolehlivost, důslednost a systematičnost
  • proklientský, pozitivní a energický přístup
  • vysoké pracovní nasazení
  • komunikační dovednosti
  • schopnost vytváření týmové atmosféry
  • právní minimum výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti
  • budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
  • do budoucna stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání v rámci skupiny ČSOB
  • získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii na míru, 3 dny zdravotního volna atd.

 Předpokládaný nástup:

  • dohodou
  • doba určitá

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Štěpánka Pečená
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika