Vedoucí týmu O365 - lokální podpora

Na pozici vedoucího týmu O365–lokální podpora budete řídit interní i externí tým zkušených odborníků. Budete mít na starosti adopci a adaptaci produktů a funkčností O365 definovaných globálním kompetenčním centrem, včetně pravidel, návodů a 2nd level podpory pro koncové uživatele. Budete konfigurovat mobile device management na moderních a výkonných platformách tak, aby přinášel firmě i uživatelům užitek a zároveň byl pro firmu i pro uživatele bezpečný. Pod vaši správu budou spadat i prostředky firemní komunikace a kolaborační nástroje typu Outlook, OneNote, SfB, brzy MS Teams, Planner.

Náplň práce:

Vedoucí pracovník týmu:

  • Zajištuje řízení lidí a řízení kapacit týmu:◦Motivaci lidí, pravidelné předávání informací k členům týmu (F2F + týmové schůzky).
  • Sběr a předání zpětné vazby.
  • Rozvoj lidí (plán školení, plnění a dodržování svěřeného rozpočtu)
  • Řídí kapacity v týmu (alokace do projektů, aktivně komunikuje s projektovými manažery a hledá řešení v případě kolizí).
  • Metodické řízení lidí v týmu a zajišťuje sdílení znalostí
  • Zodpovědnost za nábor, složení a sizing týmu
  • Nastavení a vyhodnocování cílů
  • PR týmu

Zodpovědnost za kvalitu dodávky◦Dodržování procesu release managementu

  • Spoluzodpovědnost za produkční stabilitu (incident management + problem management)

Spolupracuje na taktických a strategických aktivitách útvaru.

  • Podílí se na koncepčních změnách a zlepšeních
  • Spolupracuje s ostatními vedoucími a manažery v útvaru a ke spolupráci mimo tým vede i své svěřené lidi
  • Podílí se na finančních úsporách ve své či svěřené sféře
  • Zkrácení T2M dodávek
  • Je nominován do role Delivery manažera za svěřené projekty IT/BUS
  • Úzká spolupráce s PM
  • Příprava podkladu za IT na steering committee
  • Dodržování architektonických principů společnosti

Stakeholder management ◦Úzká spolupráce s týmem bezpečnosti, infrastruktury

  • Úzká spolupráce s aplikační architekturou, business zadavatelem, projektovými vedoucími atd.
  • Zajišťuje prezentace pro business a IT
  • Nastavuje a udržuje vztahy mezi Businessem a IT

Zajišťuje reporting

  • Alokací, čerpání svěřeného rozpočtu, čerpání overheadu

Řízení dodavatelů / externích zdrojů

Požadujeme:

  • zkušenosti s řízením lidí, plánování zdrojů (finančních i lidských)
  • s řízením externistů
  • zkušenosti s řízením různých rolí v týmu
  • zkušenosti s rozvojem lidí, motivací
  • zkušenosti s použitými technologiemi
  • přehled o Enterprise IT architektuře
  • znalosti a zkušenosti s technologiemi používanými v ČSOB: O365, SfB, AirWatch, Intune
  • obecnou znalost produktů a služeb poskytovaných bankou a finanční skupinou ČSOB

Proč pracovat právě u nás?

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
  • Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:

◦ cafeterii nastavenou na míru
◦ 3 dny zdravotního volna
◦ mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
◦ flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 714/113a, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Andrea Očenášová Wojnárová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika