Junior IT auditor/-ka

Končíš bakalářské/magisterské studium v oboru počítačových věd, informačních systémů a techniky a chceš už do praxe? Zajímá tě oblast IT a řízení rizik? Hledáme mladé IT auditory, kteří posílí náš úspěšný tým v ČSOB se sídlem v Praze. Přidej se k nám!

Náplň práce:

► Budeš od začátku jednat s profesionály v rámci firmy a řešit s nimi svěřené úkoly
► Nahlédneš do komplexních interních procesů a pochopíš fungování bankovní instituce
► Seznámíš se s moderními ICT technologiemi používanými v bankovnictví
► Naučíš se auditní metodologii a mezinárodní standardy, budeš mít možnost získat mezinárodní certifikace
► Naučíš se používat naše sofistikované nástroje, díky kterým děláme audit rychle a moderně
► Naučíš se zpracovávat a analyzovat výstupy ze systémů a formulovat závěry v souladu s auditní metodologií

Co je pro nás důležité:

► Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
► Chuť cestovat, komunikovat a být v kontaktu s lidmi
► Schopnost zamyslet se nad problémem a samostatně navrhnout řešení
► Chuť neustále se učit novým věcem
► Alespoň ukončené bakalářské studium
► Zájem o IT technologie, bezpečnost, řízení rizik a sledování nových trendů v těchto oblastech

Co nás zaujme:

► Zkušenosti s prací v auditu nebo v IT odděleních
► Znalost standardů např. ITIL, COBIT, ISO27000, PRINCE

Co nabízíme:

► Velmi zajímavou práci na plný úvazek
► Spolupráci s kolegy v rámci mezinárodní finanční skupiny
► Flexibilitu při plánování práce umožňující skloubení práce a soukromého života
► Práci v kolektivu lidí, kteří si dokáží společně užít jak práci, tak čas mimo kancelář
► Komplexní školicí program zaměřený na oblast IT bezpečnosti a na provádění auditů
► Zajímavé finanční ohodnocení a bohaté zaměstnanecké výhody
► Moderní pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností
► Termín nástupu: ihned
► Zajímá tě víc? Přihlaš se a popovídej si s manažerem pozice osobně nebo přes Skype.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Štěpánka Pečená
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika