Specialista akceptace platebních karet- junior -Praha

pro útvar Obchodní a metodická podpora akceptace, pracoviště Praha

Stěžejní náplň činnosti a odpovědnosti:

Provozní oblast (back-office):
• e-mailová a telefonická komunikace s klienty, dohledávání a nastavování parametrů v odpovídajících systémech, evidence, kontrola zpracování požadavků
• spolupráci s externími a interními klienty
• udržování aktuální procesní a provozní dokumentace, manuálů, příruček ke svěřené agendě včetně pracovních postupů, zajištění vzájemné zastupitelnosti
• spolupráce na instrukcích Vnitřní předpisové soustavy ČSOB

Rozvojová oblast (change management):
• vyhodnocení a návrh a realizace změn, vylepšení a optimalizace jednotlivých úkonů i celého procesu

Požadovaná kvalifikace:

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• orientace v platebních kartách výhodou
• samostatnost
• znalost anglického jazyka písmem výhodou

Specifické požadavky:

• pečlivost, spolehlivost, důslednost a systematičnost
• proklientský, pozitivní a energický přístup
• komunikační dovednosti
• schopnost vytváření týmové atmosféry

Nabízíme:

• perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti
• budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
• do budoucna stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání v rámci skupiny ČSOB
• získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
• naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii na míru, 3 dny zdravotního volna atd.

Předpokládaný nástup:

• dohodou
• doba určitá

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Štěpánka Pečená
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika