Specialista bezpečnosti - Windows Servery

Náplň práce:

  • Práce v týmu specialistů v oblasti bezpečnosti IT
  • Poskytování služeb v oblasti bezpečnost IT, zejména:
  • Zajištění bezpečnosti Windows Serverů a související infrastruktury
  • Definice bezpečnostních politik pro Windows Servery
  • Kontrola shody nastavení podle bezpečnostních politik
  • Analýza zranitelností
  • Správa bezpečnostních nástrojů
  • Spolupráce při analýze bezpečnostních události a incidentů
  • Konzultace bezpečnosti IT pro interní zákazníky a projekty
  • Reporting za oblast odpovědnosti

Požadujeme:

  • Prokazatelná znalost v oblasti správy/bezpečnosti Windows Serverů
  • Prokazatelná praxe v oblasti IT, minimálně 5 let
  • Dobrá týmová spolupráce
  • Komunikační dovednosti – schopnost najít shodu a obhájit klíčové body
  • Spolehlivost v dodávání, orientace na dodávku
  • Aktivní znalost AJ (sloven i písmem)

Nabízíme:

  • pozici s vysokou mírou samostatnosti a zodpovědnosti
  • rozmanitou pracovní náplň
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • možnost odborného růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  • cafeterii nastavenou na míru
  • 3 dny zdravotního volna
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  • flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)
  • místo pracoviště – Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 714/113a, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika