SAP bázový administrátor

Co bude Vaším úkolem?

Hledáme nového člena do týmu databázových specialistů na pozici SAP bázový administrátor. Budete zodpovědný/á za podporu širokého portfolia SAP aplikací (ECC, SRM, BW, PI, MDM, Content server, portal, Solman) celého SAP ladscape. Vaší standardní pracovní náplní pak bude denní podpora SAP systémů, monitoring, analýza a řešení problémů, implementace patchů, provádění upgradů, správa a provádění transportů, databázová administrace SAP prostředí, zajištění systémové standardizace a stabilizace.

Co k tomu budete potřebovat?

  • Znalost SAP basis (ABAP and JAVA systémů)
  • Zkušenosti z pozice Bázový administrátor (systémový refreš/migrace/upgrade, podpora uživatelů, oprávnění, implementace patchů,…)
  • Znalost relačních DB – oracle (MSSQL výhodou)
  • Znalost Windows Server (Unix/Linux výhodou)
  • Obecné znalosti IT (AD, C:D, MQ, networking, backup,…)
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Analytické myšlení
  • Dobrá znalost anglického jazyka

Proč u nás pracovat?

  • Budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
  • Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii na míru, 3 dny zdravotního volna atd.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika