Investiční specialista/-ka - Chomutov

Co budete dělat?

  • poskytovat základní informace o standardním rozsahu produktů a služeb poskytovaných bankou a finanční skupinou ČSOB
  • vybírat investiční produkty s cílem zhodnotit finanční prostředky klientů
  • udržovat osobní i telefonní kontakt se stávajícími klienty banky
  • aktivně vyhledávat a oslovovat nové klienty
  • poskytovat poradenství ze svěřené oblasti i ostatním pracovníkům pobočky

Co od Vás očekáváme?

  • úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • praxi v bankovnictví
  • orientační znalost produktů a služeb poskytovaných bankou a finanční skupinou ČSOB
  • znalost investičních produktů velkou výhodou
  • silnou orientace na klienta nutností
  • profesionální vystupování
  • vynikající prodejní dovednosti
  • chuť se dále vzdělávat v oblasti investování

Proč se vyplatí pracovat právě u nás?

  • počítáme s tím, že se budete učit a nečekáme nutně "hotového člověka"
  • získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • za Vaši práci Vás čeká kromě základní měsíční mzdy i motivující bonusový systém
  • navíc Vám můžeme nabídnout nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů a firemní kulturu, která podporuje profesní i osobnostní rozvoj zaměstnanců.
  • naším cílem je vychovat si zaměstnance, kteří rozumějí našemu řemeslu a díky šíři bankovního záběru dokáží najít uplatnění napříč bankovní profesí.

Co vás čeká za benefity?

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • motivační bonusy
  • stravenky
  • Cafeteria system na míru
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • služební mobil, notebook
  • vzdělávcí a temabuildingové akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Chomutov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Martin Mudra
Mírové náměstí 1/1
400 01  Ústí nad Labem
Česká republika