Administrativní pracovník - zpracování dat, transakcí

Hledáme kolegu/kolegyni, kteří jsou schopni pracovat v týmu s vysokým pracovním nasazením, které nepřekvapí občasné rutinní zpracování, ale zároveň budou schopni samostatně vyřídit nestandardní a specifické požadavky. Pracujeme s čísly, daty a penězi (e-formou) a proto je důležitá správnost a přesnost zadávaných dat.

Jsme tým zajišťující primárně "back-office" aktivity => nejsme obchodníci či prodejci. Jsme důležitá podpora pro naše kolegy z obchodu v rámci zpracování standardních produktů naší banky.

Pracovní náplň:

  • Zpracování platebních příkazů do i ze zahraničí, včetně konverzních operací
  • Zajištění vyúčtování poplatků souvisejících s agendou zpracování plateb do zahraniční – včetně případné reklamace u zahraničních bank
  • Pořizování vnitřních účetních dokladů
  • Zajištění kontrolních aktivit v souvislosti se zpracováním
  • Telefonická či mailová podpora pobočkové síti

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka, minimálně v písemné formě
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu a převzít individuální odpovědnost za výsledky
  • Dobrá znalost práce na PC na uživatelské úrovni (EXCEL, WORD)

Druh smlouvy/ pracoviště:

  • Plný úvazek
  • Místo pracoviště v Hradci Králové
  • Pracovní poměr na dobu určitou

Očekávaný nástup červen/červenec 2018

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Radlická 333/150
150 57  Praha-Radlice
Česká republika