Java Liferay Specialista

Co bude Vaším úkolem?

Navrhovat a vyvíjet framework založený na Liferay 6.2/7.1 pro vývoj bankovních aplikací

Co k tomu budete potřebovat?

  • zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací na platformě Java EE
  • zkušenosti s návrhem a vývojem portálových aplikací pro Liferay (6.2/7.1)
  • týmový hráč s širokým rozhledem v oblasti technologií používaných pro vývoj Java aplikací
  • pokročilá znalost jazyka Java, OOP a návrhových vzorů
  • dobrá znalost portlet specifikace
  • zkušenosti s JSP, JSF
  • znalost Spring frameworku
  • znalost HTML, CSS, XML, JavaScript (jQuery)
  • praktické zkušenosti s GIT, Maven

Výhodou:

  • velmi dobrá znalost Liferay 7.1
  • znalost Atlassian nástrojů (Confluence, JIRA, Bamboo, BitBucket), GIT, Nexus, Artifactory, SonarQube, BrowserStack
  • znalost Vaadin frameworku
  • administrace webových a aplikačních serverů (Tomcat, WebSphere, JBoss)
  • znalost bankovního prostředí

Proč u nás pracovat?

  • vždy se společně domluvíme, na čem pracovat a čeho není potřeba si všímat
  • naplno využijeme vašeho potenciálu, který budeme nadále rozvíjet
  • jako teamleader mi vždy záleží na každém členovi týmu i na týmu jako celku. Respektuji jedinečnost každého člena i jedinečnost týmu jako citlivého ekosystému.
  • práce Vám bude dávat smysl a bude přínosem pro ČSOB
  • naše benefity Vám přijdou vhod (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi, zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB), navíc poskytujeme: * cafeterii nastavenou na míru
  • 3 dny zdravotního volna
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  • flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Andrea Očenášová Wojnárová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika