Compliance specialista - ochrana spotřebitele a GDPR

Compliance specialista - Ochrana spotřebitele a ochrana osobních údajů

Zajímáte se o regulaci? Baví vás oblast ochrany spotřebitele a GDPR? Chcete se stát součástí týmu Compliance zaměřeného na ochranu spotřebitele a ochranu osobních údajů? Pak hledáme právě vás!

Co budete dělat?

  • poskytovat konzultace a poradenství v oblasti ochrany spotřebitele – úvěrové produkty (např. spotřební financování, hypoteční úvěry) a oblasti ochrany osobních údajů zejména pro Hypoteční banku a ČSOB
  • monitorovat a analyzovat rizika procesů v oblasti ochrany klientů a jejich osobních údajů
  • provádět kontroly dodržování zákonných požadavků, vnitřních předpisů a standardů skupiny KBC
  • podílet se na implementaci evropské a české legislativy
  • zajišťovat vzdělávání a udržovat povědomí pracovníků o dění, vývoji a nových trendech
  • spolupráce na přípravě reportů pro vedení banky a skupiny KBC
  • spolupracovat s útvary v bance a s jinými dceřinými společnosti ČSOB

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • praxe v bance, jiné úvěrové, finanční či dohledové instituci, zejména v oblasti compliance, práva a legislativy, řízení rizik, apod.
  • znalost právních předpisů z oblasti spotřebitelského financování, ochrany osobních údajů a vůle udržovat si a prohlubovat přehled v této problematice
  • dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • analytické a koncepční schopnosti
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a flexibilita
  • komunikační schopnosti a ochota učit se novým věcem a dále se rozvíjet

Co nabízíme?

  • jedinečnou příležitost získat zkušenosti v oblasti bankovnictví a poradenství
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • tvůrčí práci v dynamickém kolektivu
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • možnost absolvování mezinárodně uznávaného certifikačního programu
  • zaměstnanecké výhody
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • Cafeteria systém
  • 3 dny zdravotního volna

Předpokládaný nástup

  • dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Jan Bažant
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika