Specialista benefitů

Pracovní náplň:

  • strategická role při zavádění nových benefitů nebo procesů v oblasti benefitů
  • sledování trendů na trhu a zodpovědnost za nejvýhodnější nabídky pro zaměstnance v oblasti produktových benefitů
  • péče o stávající benefitní systémy – např. cafeterie
  • zodpovědnost za aktivity z oblasti péče o zaměstnance – např. psychologická péče, Dny zdraví, bankovní hry
  • správa HR Webu, jednání s dodavateli a úzká spolupráce s interní komunikací

Požadavky:

  • VŠ vzdělání (magisterské) – zaměření na oblast HR výhodou, humanitní nebo ekonomický směr
  • praxe min. 2 roky v oblasti HR
  • AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • orientace v oblasti benefitů poskytovaných na trhu
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatné a kreativní myšlení
  • schopnost empatie
  • zkušenosti s vedením projektů výhodou
  • orientace v produktech a službách poskytovaných finanční skupinou ČSOB výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci a možnost seberealizace
  • být součástí změnových aktivit
  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • široké spektrum firemních benefitů, které navíc budete spoluvytvářet :)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Zuzana Formánková