Analytik procesů

Popis pozice/co bude dělat/jaké jsou hlavní úkoly:

  • Jako analytik procesů v oblasti depozitních produktů budete zodpovědný za svěřenou oblast a to zejména za proaktivní navrhování efektivních změn procesů zejména ve vztahu k bankovním aplikacím
  • Vaše agenda se týká všech segmentů klientů (FO, SME, COR) a zasahuje do všech prodejních bankovních sítí (pobočky, elektronické bankovnictví, Česká pošta atd.)
  • Budete se účastnit klíčových projektů banky ve vztahu k designování procesů z oblasti depozitních produktů, kde se od Vás očekává aktivní zapojení do navrhovaných řešení
  • Budete komunikovat s interními klienty jako je produktový a procesní management, ICT, právní útvar atd.

Hledáme kolegu:

  • Který má chuť učit se nové věci a současně se nebojí nové věci navrhnout, prosadit a realizovat
  • Kterého baví a naplňuje hledání příležitostí ke zlepšení a dívání se na svět jinak

Očekáváme:

  • Analytické a koncepční myšlení
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a iniciativa při řešení problémů
  • Dobrou znalost MS Office – Excel, PowerPoint.
  • Znalost procesů a zkušenost procesním managementem výhodou
  • Týmového ducha

Co nabízíme/Proč pracovat u nás:

  • Reálnou příležitost podílet se na designování prodejních procesů v oblasti účtů
  • Zajímavou práci ve společnosti, která je součástí významné mezinárodní finanční skupiny
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 3 dny zdravotního volna
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • Cafeteria systém

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Štěpánka Pečená
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika