Java Front End Developer

Ahoj,

Vedu tým zabývající se vývojem front-end aplikací. Jsme mladý, stabilní tým, který hledá nového kolegu. V našem openspace sedíme společně s analytiky, aplikačními inženýry i testery. Pracovní prostředí je flexibilní a šikovný člověk si u nás své místo určitě najde.

Máme vlastní platformu postavenou na standardních technologiích, o kterou se staráme a rozvíjíme jí. Čekají nás výzvy na projektech i na rozvoji platformy.

Jsme nedílnou součástí Java komunity v rámci ČSOB IT. V rámci komunity jsou organizované týdenní přednášky o novinkách a zajímavostech. Účastníme se rovněž tří expertních virtuálních týmů, které řeší témata Architecture, Quality Assurance a Continuous Integration ve spolupráci s ostatními Java týmy z ČSOB IT.

Jestli si myslíš, že nám máš co nabídnout, rádi Tě uvidíme a promluvíme si o možné spolupráci.
Těším se brzy nashledanou,
Petr Meluš

Náplň práce

Návrh a vývoj pobočkových frontend aplikací a správa interních frameworků pro vývoj těchto aplikací na platformě Java EE.

Požadujeme

  • pokročilá znalost jazyka Java, OOP a návrhových vzorů
  • velmi dobrá orientace v technologiích Java EE platformy
  • praktické zkušenosti se Spring frameworkem
  • znalost webového frameworku JSP
  • znalost UML, HTML, XML, JavaScript, CSS, SQL
  • anglický jazyk (porozumění technické dokumentaci)

Výhodou

  • znalost Atlassian nástrojů (Confluence, JIRA, Bamboo, FishEye, Crucible, Stash), SVN, GIT, Maven, Nexus, Artifactory, SonarQube
  • znalost frameworku JSF
  • zkušenosti z oblasti web designu
  • zkušenosti s JavaScript frameworky (jQuery)
  • administrace webových a aplikačních serverů (Tomcat, Jetty, JBoss)
  • znalost Enterprise Architect
  • znalost bankovního prostředí

Nabízíme

  • práce v přátelském kolektivu mladých lidí
  • flexibilní pracovní doba mimo stanovenou pracovní dobu od 9 do 15 hod
  • občasná možnost práce z domova
  • technickou knihovnu
  • moderní otevřené kancelářské prostory v Avenir Business Parku na Praze 5 Nových Butovicích

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Andrea Očenášová Wojnárová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika