Specialista zpracování hotovosti

Chcete si denně užívat množství peněz, chcete je přenášet, hýčkat, počítat a kontrolovat? A zároveň chcete mít jistotu, že si nebudete nosit práci domů? Pořádnost, pečlivost a zodpovědnost jsou Vaše silné stránky? Pak hledáme právě Vás do našeho týmu Back Office - Zpracování hotovostí.

Stěžejní náplň činnosti:

Vaše práce bude mít smysl a výsledek uvidíte vždy na konci dne. Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti. Získáte prostor, zázemí a budete-li mít zájem tak možnosti pro Váš odborný i osobní růst. Nabízíme příjemné a přátelské pracoviště v centru Prahy.

  • Zajišťovat příjem dotací a odvodů hotovostí (Připravovat dotace hotovosti pro pobočky ČSOB, jiné peněžní ústavy a smluvní partnery)
  • Vydávat a přijímat hotovosti a jiné cennosti od smluvních partnerů
  • Kontrolovat a odpovídat za pravost, platnost a neporušenost přijatých bankovek, mincí a jiných cenností
  • Vyhledávat falzifikáty bankovek, mincí a jiných cenností a pak postupovat v souladu s nastavenými pravidly
  • Odpovídat za řádné uložení svěřených hodnot do trezoru a vést předepsanou evidenci
  • Odpovídat za hodnoty svěřené k vyúčtování ve smyslu uzavřené dohody o hmotné odpovědnosti
  • Dodržovat stanovená opatření zajišťující bezpečný provoz služby a bezpečnou úschovu hotovostí a jiných cenností trezoru
  • Plnit funkci klíčníka trezorových skříní a trezorových dveří a odpovídat za řádné uzavření trezoru a zapojení bezpečnostních zařízení

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (vhodné pro absolventy)
  • čistý trestní a insolvenční rejstřík
  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni (min. MS Word, MS Excel)
  • fyzická zdatnost (Ve výkonu práce se pracovník setkává s převážením beden, počítání mincí a všeobecně s fyzickou manipulaci peněz.)

Co můžeme nabídnout:

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (příspěvek na penzijní a životní pojištění, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, 3 dny zdravotního volna a mnoho dalších)
  • Smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika