DRP Koordinátor

Popis pozice/co budete dělat/jaké jsou hlavní úkoly:

Zahájení příprav pro testování, čištění dat, tvorba plánů a příprava organizace testování, provedení samotného testu, respektive jeho koordinace, kontrola protokolů, příprava reportingu, spolupráce s auditem

Požadavky/Koho hledáme/Co k tomu budete potřebovat:

Zkušenost v problematice, práce na podobné pozici výhodou, angličtina, organizační, komunikační a prezentační dovednosti.

Co nabízíme/Proč pracovat u nás:

Jsme flexibilní tým, zajímavá náplň práce, dobré pracovní podmínky, výborná splupráce, stále se učíme něco nového.

Pro náš tým řízení operačních rizik, hledáme nového kolegu na pozici DRP koordinátor. Hledáme někoho kdo je komunikativní, má znalost v IT a ideálně i problematice DRP a je kreativní, ale zároveň dokáže věci zorganizovat.

Mezi Vaší náplň práce bude patřit:

  • zahájení příprav pro testování
  • čištění dat
  • tvorba plánů
  • příprava organizace testování
  • provedení samotného testu, respektive jeho koordinace
  • kontrola protokolů
  • příprava reportingu
  • spolupráce s auditem

Proč u nás pracovat?

  • Jsme malý flexibilní tým
  • Budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii na míru, 3 dny zdravotního volna atd.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika