Pracovník pro spec. financování pro útvar ČSOB EU Centrum

Náplň práce:

  • Samostatné komplexní zpracování projektových žádostí do programů strukturálních fondů EU se zaměřením na programy OPPIK, OPŽP, PRV a investiční pobídky
  • Administrace dotačních projektů v jejich realizační fázi – řízení a procesování změn, reporting, vyúčtování a podpora klientů při kontrolách
  • Odborná podpora obchodního týmu při jednání s klienty a získávání zakázek

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru nebo technického směru
  • Minimálně 3 roky praktických zkušeností s dotačním poradenstvím a komplexním zpracováním žádostí o dotace pro podnikatelské subjekty v rámci OPPI, OPŽP a investičních pobídek
  • Předložení referenčního listu zpracovaných úspěšných projektů
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2 - potřebné pro výkon pozice
  • Znalost práce s výpočetní technikou na požadované uživatelské úrovni a znalost aplikace MS2014+
  • Profesionální vystupování, komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Orientace na klienta
  • Schopnost vytvářet pozitivní klima při jednání s klienty
  • Časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobou neurčitou
  • Práci pro leadera trhu v oblasti dotačního poradenství v ČR - www.csob.cz/eucentrum
  • Velmi příjemný a přátelský pracovní kolektiv
  • Velkou perspektivu osobního a profesního růstu
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení a širokou nabídku zaměstnaneckých výhod

Místo výkonu práce:

Praha, NHQ, Radlická

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Nurlana Nazarová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika