Aplikační inženýr

Popis pozice:

  • zajišťovat provoz a správu aplikace IBM Business Process Management (řešení incidentů, řízení provozních nákladů, licence policy, přístupová oprávnění, atd.)
  • zajišťovat nasazovaní nových verzí aplikace na všechna prostředí, upgrade provozních platforem
  • aktivní účast na projektech a optimalizačních aktivitách souvisejících se spravovanou agendou
  • řešit provozní problémů a incidenty (stanovení priorit incidentu a jejich řešení s dodavateli apod.).
  • vyhodnocovat efektivitu a kvalitu používané aplikace (SLA)
  • spolupracovat na návrzích pro zlepšení provozní stability

Požadavky:

  • min. SŠ s maturitou
  • znalost/orientace v oblasti softwarových produktu IBM v oblasti dokument managementu výhodou nikoliv podmínkou
  • zájem o vzdělávání se v dané oblasti
  • schopnost nalézat efektivní řešení, pracovat pečlivě a samostatně dotahovat věci do úspěšného konce
  • komunikační dovednosti
  • týmový přístup, znalost MS office a orientaci v AJ textech už bereme jako samozřejmost

Co nabízíme:

  • Budete pracovat v přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí
  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady budete moci realizovat
  • Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika