Koordinátor/-ka motivace pobočkové sítě

Hledáme kolegu do týmu Motivace:

Přihlas se do VŘ, pokud chceš pracovat na nastavení motivace retailové pobočkové sítě.
Znamená to, že budeš vyjednávat napříč útvary v bance o změnách, s ohledem na obchodní  a strategické cíle banky, a zároveň se pohybovat mezi mantinely legislativních nařízení. Výsledek představíš a obhájíš před manažery retailu během svých cest po regionech. Budeš vysvětlovat hlubší detaily na poradách mikroregionů, poboček a řešit dotazy ze sítě a ústředí po mailu a telefonu.
Mimo motivaci se potkáš s dalšími úkoly, které tě propojí se zajímavými lidmi a budeš u zrodu nových věcí jako bylo například Premium, mystery shopping, zavádění nových vzdělávacích aktivit a soutěží aj.

Co od tebe, jako nového kolegy očekáváme?

Odpovědnost za kvalitu odvedené práce a dodržování termínů, spolupracovat s kolegy z jiných útvarů v souladu s obchodní politikou, strategií a cíli banky. Profesionální přístup směrem k pobočkové síti i ústředí.

Řízení a koordinace agendy Motivace a souvisejících činností. Vyjednávání s Compliance o možnostech nastavení v souladu s platnou či připravovanou legislativou.

Aktivní a samostatný přístup ve svěřené agendě v rámci týmu.

Jaká je požadovaná kvalifikace a další požadavky pro tuto pozici?

SŠ/VŠ vzdělání. Znalost bankovního prostředí, ideálně zkušenost z pobočkové sítě. Dovednosti v motivování, vedení a koordinace pracovní skupiny. Profesionální vystupování, komunikační a presentační schopnosti. Samostatnost a iniciativa při řešení problémů a při zavádění nových činností, organizační schopnosti, efektivní delegování, kreativita a analytické myšlení. Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost. Znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev) výhodou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Československá obchodní banka, a. s.
Jan Bažant
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika