Specialista řízení úvěrových rizik v oblasti finančních trhů

Chcete pracovat v týmu, který dohlíží nad tím, jak jsou ve skupině řízena úvěrová rizika? V týmu, který poskytuje informace a poradenství Top managementu v této oblasti? V týmu, který se zabývá mj. řízením skupinového portfolia, jeho stresovým testováním, výpočtem očekávaných ztrát? Připojte se k nám!

Popis pracovního místa (včetně náplně činnosti)

  • Monitoring, identifikace a analýza úvěrových rizik zejména v oblasti finančních trhů, s přesahem do dalších segmentů
  • Poradenství managementu v uvedené oblasti
  • Příprava reportů v oblasti úvěrového rizika na finančních trzích a stanovisek k nim
  • Podílení se na tvorbě metodiky a dohled nad její implementací v rámci svěřené oblasti
  • Možnost spolupráce při analýze a monitoringu úvěrového rizika i v dalších segmentech (zejména malých a středních firem, i korporátním segmentu).
  • Aktivní spolupráce s ostatními útvary a dceřinými společnostmi v rámci skupiny KBC

Motivace

  • Prostor pro odborný růst, účast na důležitých aktivitách skupiny ČSOB
  • Získání zkušeností s moderními přístupy v oblasti řízení úvěrového rizika
  • Práce v malém dynamickém kolektivu na centrále skupiny ČSOB
  • Adekvátní platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Různorodá pracovní náplň

Požadovaná kvalifikace a další požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Zájem o oblast řízení úvěrového rizika
  • Zkušenost s oblastí finančních trhů nutnou podmínkou (např.: studijní specializace, pracovní zkušenost, praxe, téma diplomové práce atp.)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Schopnost efektivně komunikovat
  • Analytické a kritické myšlení
  • Samostatnost, schopnost samostatně řešit problémy
  • Ochota učit se novým věcem
  • Odolnost vůči stresu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Jan Bažant
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika