Pracovník pro plánování a controlling - region Praha

Baví Vás analýzy a controlling? Troufli byste si navrhnout třeba finanční plán? Dokážete prezentovat výsledky své činnosti? Pak je pozice "PRACOVNÍK PLÁNOVÁNÍ A CONTROLLINGU" skvělou příležitostí právě pro Vás!.

Pracovní náplň:

  • plánovací a koncepční činnost při přípravě a zpracování obchodního plánu
  • návrh finančního plánu regionu a poboček
  • analýzy sledování nákladů a výnosů v rámci regionu
  • analýzy cost-center
  • oblastní analýzy a zprávy o výsledku hospodaření v regionu
  • ad hoc analýzy pro manažery regionů
  • spolupráce s obchodním výkaznictvím v oblasti centrálních reportů
  • řešení požadavků poboček
  • komunikace s různými útvary banky pro získání potřebných dat

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost MS Excel, MS Access a Visual Basic
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost prezentovat
  • vstřícnost a profesionální přístup
  • flexibilita a stresová odolnost
  • výhodou komunikativní znalost anglického jazyka

Nehledáme "ideální kandidáty" na pozici, ale vstřícné a motivované lidi s chutí pracovat.

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity - systém Cafeterie benefitů
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod v rámci celé finanční skupiny ČSOB

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Šimon Miháľ