Analytik produktů

Analytik produktů - Rozvoj úvěrových obchodů korporátního bankovnictví

Popis pracovní pozice (včetně náplně činnosti):

  • koordinovat sběr business požadavků v úvěrové oblasti
  • sledovat situaci na bankovním trhu a iniciovat úpravy a vývoj produktů
  • definovat obchodní specifikace pro vývoj a úpravy úvěrových produktů
  • definovat změny stávajících pracovních postupů pro útvary odpovědné za tvorbu metodiky
  • podílet se na tvorbě nových úvěrových produktů a služeb banky
  • připravovat strukturované business zadání pro ICT vývoj,
  • vykonávat poradenskou a konzultační činnost pro pracovníky CORP segmentu
  • zpracovávat podklady, stanoviska a doporučení pro manažerská rozhodování segmentu

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru (popř. středoškolské vzdělání s min. 5 roky bankovní praxe)
  • analytické myšlení
  • znalost bankovních procesů a produktů v úvěrové oblasti je výhodou
  • aktivní znalost angličtiny na úrovni potřebné pro výkon pozice /zejména v písemné formě/
  • aktivní přístup k řešení problému
  • profesionální vystupování, komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • možnost být součástí prestižního segmentu banky
  • různorodou a pestrou práci
  • možnost zajímavého kariérního posunu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost práce z domova

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Nurlana Nazarová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika