Klientský pracovník/-ice - Týn nad Vltavou

Jste rádi v kontaktu s lidmi, baví Vás komunikace a láká obchod? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!Jste rádi v kontaktu s lidmi, baví Vás komunikace a láká obchod? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!

Pracovní náplň:

  • aktivní vytváření vztahu s klienty a péče o klienty ČSOB
  • aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB
  • plnění obchodních výsledků a plánů
  • zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací
  • práce s pokladní hotovostí

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • pozitivní vztah k lidem
  • výrazné obchodní předpoklady
  • dobré komunikační schopnosti
  • cílevědomost a zájem o sebevzdělávání
  • výhodou komunikativní znalost anglického nebo jiného světového jazyka

Nehledáme "ideální kandidáty" na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji. Proto nečekáme, že budete splňovat všechny podmínky dle České národní banky…

…Což od 1.12.2018 znamená, že pro svoji práci budete potřebovat úvěrovou certifikaci. Nevíte, co to je? Všechno se dozvíte zde: https://efpa.cz/zkousky/zkouska-uvery. Co s tím?
1.Buď získejte úvěrovou certifikaci už před nástupem a díky tomu můžete dosáhnout na vyšší nástupní mzdu. Náklady na certifikační zkoušku vám po nástupu proplatíme.
2.Anebo nastupte bez certifikace a absolvujete ji jako součást úvodního školení. Když to vezmete za správný konec, navýšení mzdy vás čeká standardně po adaptačním období.

Nabízíme Vám:

  • práci na HPP
  • výjimečnou příležitost získat zkušenosti v bankovní oblasti
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém
  • 3 dny zdravotního volna

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Kristýna Šrámková
Hroznová 63/1
370 40  České Budějovice
Česká republika