Bankéř/-ka pro podnikatele - Praha, Perlová

Na naši jedinečnou pobočku v centru Prahy, která aktuálně prochází zásadní rekonstrukcí, hledáme zkušené Bankéře/-ky pro podnikatele. Pobočka Praha – Perlová bude vybavena nejmodernějšími technologiemi, bude jedinečná unikátním způsobem obsluhy klientů a bude plnit i významnou edukační roli při obsluze klientů směřující k využívání moderních technologií.
Jste moderně uvažující člověk, který se nebojí změny? Uvažujete o svém dalším karierním rozvoji či změně stávajícího pracovního prostředí? Prokázal jste již svými činy, že jste vhodným kandidátem na tuto vysoce prestižní pobočku? Pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení. Máte jedinečnou šanci podílet se na novém způsobu obsluhy klientů - podnikatelů a stát se tak platným členem nově budovaného týmu.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • poskytování informací o standardním rozsahu produktů a služeb poskytovaných bankou a finanční skupinou ČSOB
  • doporučení a sjednávání bankovních produktů vč. půjček a pojištění pro podnikatele
  • péče a vytváření vztahů s vlastním portfoliem klientů – podnikatelů
  • telefonní kontakt s klienty a následné poradenství při sjednávání jmenovaných produktů
  • referování dalších produktů na pojišťovací a investiční specialisty
  • předávání informací z oblasti produktů pro podnikatele ostatním pracovníkům pobočky
  • zodpovědnost za obchodní výsledky a plnění obchodních plánů

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

  • VŠ případně SŠ vzdělání s maturitou
  • předchozí praxe na obchodní pozici zaměřené na podnikatele či firmy
  • pozitivní vztah k moderním technologiím
  • výborná orientace v produktech a službách poskytovaných bankou
  • profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti
  • mobilita a časová flexibilita
  • Nehledáme "ideální kandidáty" na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji. Proto nečekáme, že budete splňovat všechny podmínky dle České národní banky…

…Což od 1.12.2018 znamená, že pro svoji práci budete potřebovat úvěrovou certifikaci. Nevíte, co to je? Všechno se dozvíte zde: https://efpa.cz/zkousky/zkouska-uvery. Co s tím?
1. Buď získejte úvěrovou certifikaci už před nástupem a díky tomu můžete dosáhnout na vyšší nástupní mzdu. Náklady na certifikační zkoušku vám po nástupu proplatíme.
2. Anebo nastupte bez certifikace a absolvujete ji jako součást úvodního školení. Když to vezmete za správný konec, navýšení mzdy vás čeká standardně po adaptačním období.

Proč pracovat právě na pobočce Praha-Perlová?

  • budete pracovat v novém a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců i klientů
  • budete zapojeni do unikátního způsobu obsluhy klientů v duchu nejnovějších trendů
  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně zrealizují
  • oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš další odborný i osobní růst
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Daniela Vernerová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika