.NET vývojář

Popis pozice

Hledáme kolegu/kolegyni do core týmu .NET vývojářů. Náš tým vyvíjí a provozuje IT systémy pro celou řadu interních zákazníků od Korporátního bankovnictví a SME přes Finanční trhy až po Finance, Compliance, Řízení rizik a Back Office. Nudit se u nás určitě nebudete. Staňte se součástí jednoho z největších oddělení informačních systémů ve finanční oblasti.

Náplň práce:

  • Vývoj software na platformě MS .NET
  • Technická implementace změn a nových funkcionalit
  • Samostatné řešení problémů v systémech a aplikacích

Požadujeme:

  • Dobrá znalost – C#, ASP .NET MVC, LINQ, Entity Framework, MS SQL (T-SQL), jQuery, CSS, AJAX, XML
  • Znalost některé z technologií PostSharp, TypeScript, WS/WCF
  • Analytické schopnosti
  • Schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
  • Pasivní znalost angličtiny slovem i písmem (technická angličtina)

Výhodou (není podmínkou):

  • Zkušenost s bankovním prostředím
  • Zkušenost s TFS, CI, metodikou Scrum
  • Znalost WinForms, WPF, WiX, PowerShell, NHibernate, ADO .NET
  • Znalost práce s UI komponentami Telerik/Kendo UI
  • Znalost UML

Proč pracovat právě u nás?

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
  • Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  • cafeterii nastavenou na míru
  • 3 dny zdravotního volna
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  • flexibilní přístup k práci odkudkoliv (podle charakteru a možností konkrétních úkolů)

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, kafetérie, manažerský motivační program, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika