Brigádník pro Klientskou akceptaci

Náplň práce:

  • Prověřování Politicky exponovaných osob prostřednictvím interní databáze banky, dohledávání informací z veřejně dostupných zdrojů, práce s textem
  • Vyhodnocování rizikových profilů klientů banky se speciálním ohledem na prověřování politicky exponovaných osob,
  • práce v interních systémech banky – S-Cube, Centaur
  • Další činnosti dle potřeby

Požadavky:

  • Min. 20 hodin týdně
  • Zájem o dlouhodobou brigádu
  • Angličtina – min. pasivně – důraz na porozumění textu
  • Jakýkoliv jiný cizí jazyk výhodou (např. vietnamština, ruština, arabské jazyky, aj.)
  • Dobrá práce s textem – vyhledávání důležitých informací
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost za odvedenou práci, logické myšlení
  • Dobrá organizace vlastní práce
  • Minimální základní znalost MS office

Nástup ihned, odměna 100,- Kč/hod.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2018 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

100 Kč/hodina

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika