SQL Servers Administrátor(ka)/ specialista - Praha

Popis pozice

  • administrace Microsoft SQL Serverů (MS SQL 2008, 2008 R2, 2012, 2014, 2016)
  • administrace aplikačních serverů (IIS)
  • administrace Sharepoint
  • příprava a udržování administrátorské dokumentace
  • účast na projektech za oblast SQL serverů a aplikací (účast na implementaci projektů)
  • vykonává odbornou, konzultační a poradenskou činnost útvarům a klientům banky
  • aplikuje nové poznatky, metody a technologie
  • implementace a rozvoj existujících technologických standardů a politik
  • sledování a plánování využití zdrojů systému, návrh a realizace růstových strategií a opatření

Požadovaná kvalifikace a další požadavky

  • administrátorská znalost:
  • *MS SQL Serverů (MS SQL 2008 a vyšší)
  • *operačních systémů Windows
  • *IIS
  • *Sharepoint - výhodou
  • základní orientace v programech napsaných v .NET, Java
  • angličtina aktivně po technické stránce
  • praxe v oblasti správy systému výhodou

Požadované vlastnosti:

  • profesionální odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • týmový hráč – spolupráce a podpora práce v rámci týmu
  • časová flexibilita
  • analytické schopnosti
  • schopnost na sobě pracovat, zvyšovat svoji odbornou zdatnost a výkonnost
  • pozitivní přístup a schopnost komunikace

Nabízíme

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
  • naše benefity jdou za obvyklý standard (5-ti týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  • *cafeterii nastavenou na míru
  • *3 dny zdravotního volna
  • *mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  • *flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)
  • místo pracoviště – Praha, Nové Butovice, Radlice

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika