BI Specialista/-tka - Centrální Datový Sklad

Stěžejní náplň činností:

  • vytváření pravidelných reportů i ad-hoc analýz v rámci skupiny ČSOB
  • návrh a správa transformací dat ze zdrojových systémů do centrálního datového skladu (CDS)
  • tvorba a rozvoj datamartů
  • komunikace s odběrateli dat při specifikaci a řešení jejich požadavků
  • podílení se na projektech v rámci skupiny ČSOB

Jaký profesní profil požadujeme:

  • analytický přístup k řešení problémů
  • základní znalost SQL
  • zkušenosti s prací v prostředí relačních databází – výhodou
  • samostatnost a ochota učit se novým věcem
  • znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace)
  • VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost týmové práce

Co nabízíme:

  • rozmanitou pracovní náplň
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • 3 dny zdravotního volna
  • místo pracoviště – Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika