Tester - vývojář automatizace

Možná ani nemáte vzdělání v oboru IT, ale je to pro vás srdcovka, která vás baví. Jste to vy? V Testing HUB se přidáte k testerům frontendových a backendových bankovních aplikací a investičních produtků. Budete testovat nové aplikace nebo ty, které už jsou v provozu. Obavy, jak vlastně na to, nejsou na místě. Máme vypracované zaručené postupy, kterých se budete držet. Celé to je o hledání možných příčin a možných následků. Být první, kdo objeví chybu a nenechat to až na koncového uživatele. Jestli se chcete dostat do oboru, my vám nabízíme ideální příležitost. Naučíme vás vše, co se bude hodit i do budoucna. Láká Vás i komunikace a koordinace projektů? Na této pozici Vám zároveň nabízíme jedinečnou možnost kariérního posunu na pozici Test Analyst, kde se mimo testování dostanete i k celkové koordinaci projektů v rámci testingu. Tak proč to nezkusit?

Náplň práce:

  • automatizace testů pro přední banky v Evropě
  • prostor pro vlastní iniciativu a kreativitu
  • práce s novými technologiemi v oblasti IT a bankovnictví
  • psaní automatizovaných testů ve VBScriptu / Jave s použitím různých nástrojů (UFT, Selenium apod.)
  • údržba a zlepšování současných skriptů
  • hledaní a reportování bugů, práce s Jirou a Confluence
  • možnost analýzy a implementace nových nástrojů pro automatizované testování
  • pracovat v rámci menšího agilního týmu, komunikace s kolegy v zahraničí

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost problematiky testování/QA
  • základy programování, výhodou znalost Javy nebo jiného OOP jazyka
  • výhodou je zkušenost s různými nástroji pro automatické testování (UFT, Selenium, Appium...)
  • výhodou jsou zkušenosti s Jira nebo Confluence
  • zájem a praxi (není podmínkou) se psaním SW kódu, resp. se scriptováním
  • smysl pro detail a kvalitu, týmový hráč a ochota učit se

Nabízíme:

  • práci ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti ve výhodné lokalitě
  • 25 dní dovolené / 3 dny osobního volna
  • stravenkovou kartu, systém benefitů Cafeteria, Multisport kartu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněné bankovní produkty v rámci skupiny KBC (ČSOB, Era, Poštovní spořitelna)
  • školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a role
  • možnost jazykového vzdělávání (angličtina a čeština pro cizince)
  • jedinečnou firemní kulturu a prostředí (relaxační místnosti, herní místnost s XBOXem, stolním tenisem a fotbalem, dětská zóna aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a využití práce z domova
  • a mnoho dalších...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, children-friendly office, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

KBC Group, Shared Service Center CZ

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Roman Libenský
Palachovo náměstí 726/2
625 00  Brno
Česká republika