SPECIALISTA pro pojištění podnikatelských rizik - Vysočina

Pro oblast Vysočina hledáme specialisty na pojištění podnikatelských rizik

Neváhejte a přidejte se k nám! Staňte se součástí velké finanční skupiny ČSOB

Dostanete od nás finanční podporu 265 000 Kč do začátku.
Zaškolení a zaučení je samozřejmostí.

Co budete dělat?

  • Jednat s podnikateli, živnostníky a firemním managementem - nabízíme již HOTOVÝ KMEN
  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • Poskytovat následný servis a průběžnou péči svým klientům

Pracoviště:

místo pracoviště bude určeno dle místa Vašeho bydliště, jsou možné tyto pobočky:

  • Náměstí Svobody 11/11, 678 01 Blansko
  • K Aleji 3528, 580 01 Havlíčkův Brod
  • Benešova 1255/15, 586 01 Jihlava
  • Strachovská 1901, 393 01 Pelhřimov
  • nám. Míru 41, 568 02 Svitavy
  • Veselská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME..:

  • Profesionálního pojišťovacího a finančního poradce/poradkyni se zaměřením na firemní klientelu, který umí:
  • Jednat s podnikateli, živnostníky a firemním managementem
  • Je pracovitý, iniciativní a rád řídí svůj vlastní čas a finance
  • Má přirozené komunikační schopnosti a dovede jednat na úrovni

dále požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - PODMÍNKOU
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)

Na oplátku nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu s možností vysokého výdělku
  • Komplexní zaučení v produktové oblasti a v jednání s podnikateli a majiteli firem
  • Možnosti využívat obchodní zdroje a kontakty napříč největší finanční skupinou ČSOB Group
  • Prvoroční atraktivní finanční podporu, provize a prestižní benefity pro nejlepší
  • Potřebné technické vybavení
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou