IT programátor - senior

Rádi vytváříte nové databázové systémy či ladíte ty stávající? Chcete používat nejnovější technologie? Nabízíme možnost pracovat s více databázovými systémy. Pokud umíte výborně Oracle Database nebo MSSQL a k tomu druhý systém na standartní úrovni bude se vám u nás líbit. Podílet se můžete na návrhu a vývoji databázových bankovních systémů v Oracle Database, MSSQL či Postgres. Mezi hlavní systémy, na kterých pracujeme, patří:

  • elektronické bankovnictví
  • centrální databáze klientů
  • ATM
  • správa zajištění
  • a další menší systémy

Náplň práce

  • Tvorba fyzických datových modelů
  • Programování a ladění PL/SQL nebo T-SQL
  • Psaní a ladění SQL dotazů
  • Rozvoj stávajících a vývoj zcela nových systémů

Požadované kvalifikace

  • Znalost Oracle DB, PL/SQL a SQL
  • Znalost MSSQL, T-SQL
  • Zkušenost s laděním výkonu PL/SQL, T-SQL
  • Optimalizace SQL
  • Práce s XML a XSD
  • Analytické myšlení a koncepční uvažování

Výhodou

  • Znalost datového modelování v PowerDesigneru
  • Práce s ALM (SVN, JIRA, Crucible)
  • Znalost jiné DB technologie ( PostgreSQL)
  • APEX

Proč u nás pracovat?

  • Budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii na míru, 3 dny zdravotního volna atd.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika